شرایط اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری

شرایط اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری

شرایط اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری

نویسنده خبر: علی بابایی

زبان : فارسی

دسته بندی : ,

آیا شما هم قصد سرمایه گذاری در مجارستان برای رسیدن به اقامت دائم را دارید؟ آیا می خواهید از شرایط رسیدن به اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری اطلاع یابید؟ آیا از فرایند سرمایه گذاری در مجارستان مطلع هستید؟ آیا می دانید که چه کسانی قادر به گرفتن اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری هستند؟ اگر پاسخ شما به تمامی این سوالات مثبت است با کارشناسان ارشد ما در موسسه حقوقی رهپویان راه تازه که تبحر بسیاری در خصوص نحوه گرفتن اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری دارند تماس حاصل نمایید.

معرفی مجارستان

مجارستان کشوری زیبا، حاصل خیز و سرسبز با طبیعت ویژه خود در قلب اروپا است. مردمان مهربان و میهمان دوستی دارد. مجارستان سرزمینی ۱۱۰۰ ساله است که در حدود ۱۵۰ سال پیش از کشور اتریش مستقل گشت. فرهنگ مردم مجارستان از معروف ترین و شناخته شده ترین فرهنگ های اروپائی است. سوارکاری و موسیقی دو بخش مهم از فرهنگ آنها است. زبان خاص خود را دارا هستند که زبانی زیبا و مستقل با ویژگی های خاص کلامی خود می باشد.

این کشور همواره مهد مخترعین و هنرمندان بزرگ بوده و دوستان بسیار خوب و مهربانی می توان در بین این مردم پیدا کرد. مجارستان یکی از کشورهای اروپای مرکزی است و بوداپست – پایتخت این کشور – به دلیل برخورداری از جاذبه‌های متنوع به «پاریس شرق» شهرت دارد. علاوه بر این ویژگی‌های منحصربفردی مانند دسترسی به سایر کشورهای اروپایی، فرهنگ و اقتصاد پویا این کشور را به مقصد ایده‌آلی برای گردشگران تبدیل کرده‌اند.

سریع‌ترین و راحت‌ترین روش برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم و پاسپورت اروپایی برای شما و خانواده فرصتی استثنایی به شما اعطا می‌کند که اقامت دائم اروپا را بدست آورید و بتوانید در حوزه شینگن و اتحادیه اروپا زندگی، اقامت، کار و آزادانه سفر کنید. در سالهای اخیر بعضی از کشورهای دنیا در ازای انجام نوعی از سرمایه گذاری، اقامت خود را به متقاضیان اعطا می‌کنند.

شرایط سرمایه گذاری در مجارستان

  • در این برنامه ضوابطی پیرامون ثروت خالص شخصی یا تجربه مدیریتی لحاظ نشده است. با این وجود، در موارد نادری ممکن است مقامات مجارستان مصاحبه ای با متقاضی انجام دهند.
  • در طول پروسه بررسی پرونده، شرکت سرمایه گذاری واسطه و مقامات مجارستان استانداردهایی را جهت شناخت فرد سرمایه گذار و جلوگیری از فرایندهای پولشویی بررسی می کنند. به این دلیل در مرحله دادن درخواست نامه، درخواست کنندگان اصلی باید مجموعه ای از مدارک استاندارد را فراهم آورند که منبع درآمد و جمع ثروت خالص شخصی آنان در آن مشخص باشد.
  • سرمایه گذاری در مجارستان تنها توسط شرکت های واسطه مشخصی که با دولت مجارستان قرارداد دارند انجام میشود.

حتما بخوانید: راه های مهاجرت و اخذ اقامت مجارستان


مزایای سرمایه گذاری در مجارستان

  • رسیدگی به یک درخواست نامه برای درخواست کننده اصلی و تمام اعضای خانواده واجد شرایط وی بدون وجود شرط سفری اجباری به مجارستان صورت می گیرد.
  • به درخواستهای دریافت اقامت دائم سریع و آسان رسیدگی می شود.
  • نیازی به سفر به مجارستان نمیباشد. نه برای رسیدگی به پرونده تا زمان اخذ اقامت دائم و نه بعد از اخذ اقامت دائم در مجارستان
  • سرمایه گذاری در مجارستان با مبلغ بالا در سیستم تجاری مجارستان مورد نیاز نمی باشد.
  • شما به همراه خانواده خود می توانید از شیوه زندگی اروپایی ومجاری لذت ببرید؛ امکان بهره بردن از سبک تجارت اروپایی، وضعیت تحصیلی قابل اطمینان و ارائه خدمات درمانی با کیفیت بالا در مجارستان و تمام کشورهای اتحادیه اروپا نیز وجود دارد.

مطالب مرتبط:چگونگی شرایط زندگی در مجارستان


روند سرمایه گذاری در مجارستان

روند قانونی پذیرش سرمایه مستقیم خارجی در این برنامه شامل خرید اوراق قرضه دولتی ویژه کشور مجارستان به ارزش 300000 یورو (سیصد هزار یورو) در موعد مقرر پنج سال می باشد. در موعد پرداخت، سرمایه اصلی بدون بهره افزوده به سرمایه گذار باز می گردد. قانون حکم می کند که برنامه سرمایه گذاری جهت خرید اوراق قرضه توسط نمایندگی این برنامه که مورد تایید مقامات مجارستان نیز می باشند، صورت گیرد.

درعوض، نمایندگی نیز آن مبلغ را در دولت مجارستان به شکل اوراق قرضه دولتی سرمایه گذاری خواهد کرد. این معامله بنا بر یک قرارداد کتبی با شرکت مشخص شده انجام می شود که باید در حیطه منطقه جغرافیایی محل زندگی درخواست کننده اصلی دارای مجوز باشد. اوراق قرضه دولتی تنها به این برنامه اختصاص یافته است و قابل تجارت بصورت عمومی و در بازار ثانویه نمی باشد. به محض اینکه سرمایه گذار از جهت امنیتی چک شد، نمایندگی یک اظهارنامه غیرقابل فسخ فراهم می کند که گواه وجود یک قرضه به ارزش اسمی سیصد هزار یورو و سررسید پنج ساله می باشد و از محل بودجه دریافتی از سرمایه گذار در حدود 45 روزی که اجازه اقامت دائم وی صادر می شود؛ تامین شده است.

علاوه بر هزینه سرمایه گذاری به میزان 300000 یورو، درخواست کنندگان باید هزینه تمام مراحل رسیدگی و صدور ویزا را نیز به میزان 65000 یوروپرداخت کنند.

علاقه مندان به سرمایه گذاری در مجارستان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اقامت سرمایه گذاری در مجارستان؛ افتتاح حساب بانکی در مجارستان؛ اطلاع از شرایط جزئی تر سرمایه گذاری در مجارستان برای رسیدن به اقامت دائم و… با موسسه حقوقی رهپویان راه تازه واقع در شیراز با سال ها در تجربه در زمینه گرفتن اقامت سرمایه گذاری در مجارستان همراه باشند.


در ادامه بخوانید:شرایط اخذ اقامت مجارستان از طریق تولد فرزند


 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حامیان راه تازه آیریک

09173089575 07191009575