ادامه تحصیل به زبان انگلیسی در اوکراین

ادامه تحصیل به زبان انگلیسی در اوکراین

ادامه تحصیل به زبان انگلیسی در اوکراین

نویسنده خبر: علی بابایی

زبان : فارسی

دسته بندی :

آیا شما هم قصد تحصیل به زبان انگلیسی در اوکراین را دارید؟ آیا نمی دانید که تحصیل به زبان انگلیسی در اوکراین چه شرایطی را بدنبال دارد؟ آیا از هزینه های تحصیل در اوکراین بی اطلاع هستید؟ آیا شما هم قصد تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین به زبان انگلیسی را دارید؟ در صورتی که پاسخ شما به تمامی سوالات آورده شده در فوق مثبت است با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رهپویان راه تازه واقع در شیراز همراه شوید.

زبان تحصیل در دانشگاه های اکراین

 همانطور که می دانید بیشتر رشته ها مخصوصا پزشکی در اوکراین اغلب به زبان روسی یا اوکراینی ارائه می شود و مستلزم شرکت در دوره پادفک می باشد. دوره پادفک یا Podfak یا به زبان انگلیسی Preparatory Course یک دوره پیش نیاز است که هم زبان روسی یا اوکراینی را به دانشجویان آموزش می دهند و دروس مورد نیاز مانند زیست و شیمی را به زبان روسی آموزش می دهد و دانشجویان را برای آزمون ورودی دانشگاه های اوکراین آماده می کند.

اما واقعیت اینست که اوکراین نیز به مانند بسیاری از کشورهای توسعه یافته در حال جذب هرچه بیشتر دانشجویان بین المللی در دوره های تحصیلی خود به زبان انگلیسی می باشد. حتی در سال های اخیر رشته های جذاب، محبوب و پرمخاطب پزشکی و دندانپزشکی نیز به زبان انگلیسی در بسیاری از دانشگاه های اوکراین ارائه شده اند.


مطالب مرتبط:


تحصیل به زبان انگلیسی در اوکراین

در واقع گذراندن دوره ای به مانند پادفک برای تحصیل به زبان انگلیسی در اوکراین هیچ اجباری ندارد هرچند که بعضی از کالج ها دوره های پادفک یا preparatory به زبان انگلیسی در اوکراین را ارائه می دهند که می تواند برای شما عزیزان مفید باشد. اما تحصیل به زبان انگلیسی در اوکراین لزوما نیازمند داشتن مدارک آیلتس یا تافل نیست و می توانید با شرکت در آزمون یا مصاحبه ورودی تسلط خود را به زبان انگلیسی نشان داده و براحتی برای تحصیل در رشته دلخواه خود به زبان انگلیسی اقدام کنید.

حتی بسیار سابقه داشته که دانشگاه های اوکراین که رشته های پزشکی و دندانپزشکی را به زبان انگلیسی ارائه می دهند بدون نیاز به مدرک زبان اقدام به پذیرش دانشجویان مورد نظر خود می کنند. حتی مصاحبه ورودی دانشگاه برای تعیین سطح زبان انگلیسی از طریق آنلاین با نرم افزارهایی مانند اسکایپ نیز سابقه داشته است. لذا، اگر متقاضی تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه های خوب دنیا بدون نیاز به داشتن مدرک زبان انگلیسی هستید دانشگاه های اوکراین مقصدی مناسب برای شما خواهد بود.

شرایط تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی در اکراین

تحصیل پزشکی در اوکراین به علت چند زبانه بودن نزد متقاضیان مهاجرت به اروپا سیار محبوب بوده است، دانشکده های پزشکی در اوکراین یکی از بهترین مقصدهای تحصیلی پزشکی در اروپا هستند. به علت امکان تدریس به زبان انگلیسی در دانشگاه های این کشور دانشجویان از سراسر جهان برای تحصیل رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیراپزشکی به اوکراین می آیند نه تنها به علت زبان تحصیل بلکه به دلیل هزینه زندگی بسیار پایین، شهریه و کیفیت بالای مطالعات پزشکی؛ این کشور در اولویت انتخاب علاقه مندان قرار دارد.

زبان تحصیل و تدریس در اوکراین

حتی با اینکه زبان اصلی تحصیل در دانشگاه های اوکراین روسی یا اوکراینی می باشد، برخی از دانشکده های پزشکی زبان انگلیسی را بعنوان زبان آموزش انتخاب کرده اند. بنابراین، علاقه مندان تحصیل پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در اوکراین، می توانند پس از اتمام تحصیل دوره یک سال مقدماتی زبان مربوطه به دوره انتخابی خود (انگلیسی، روسی، اوکراینی) را در اوکراین بگذرانند و یا می توانند زبان انگلیسی را در کشور خود بگذرانند و مدرک آن را برای اثبات به دانشگاه مربوطه ارائه کنند.

تحصیل در رشته های علوم پزشکی در اوکراین با زبان انگلیسی از کیفیت بالای آموزشی برخوردار است. دانشگاه های اوکراین دارای شهریه ارزان هستند و هزینه زندگی در اوکراین نسبتا مقرون به صرفه است. بسیاری از دانشگاههای علوم پزشکی؛ آموزش پزشکی (MBBS / MD)به زبان انگلیسی را در رشته های دندانپزشکی، پرستاری، داروسازی، و غیره ارائه می کنند و تدریس این رشته ها به زبان انگلیسی در اوکراین  بیش از 20 سال سابقه دارد.

دقت کنید قبل از مهاجرت بایستی اطلاعات لازم در رابطه با هزینه زندگی دانشجویی در اوکراین را به دست آورید. مدارک علوم پزشکی اعطا شده توسط دانشگاه اوکراین به زبان انگلیسی در بسیاری از کشورهای عضو منطقه اقتصادی اروپا جزو معتبر ترین مدارک پزشکی است.


حتما بخوانید:


مزایای تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی در اکراین

مزایای تحصیل به زبان انگلیسی در رشته ها پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، پرستاری و تخصص پزشکی در دانشگاه های اوکراین بشرح ذیل است:

  • شهریه و هزینه زندگی پایین، وام های دانشجویی و کمک های مالی در دسترس
  • بدون نیاز به امتحانات ورودی و یا معادل آن
  • پذیرش حتی قبل تکمیل کامل 12 سال مدرسه

موسسه حقوقی رهپویان راه تازه واقع در شیراز با در اختیار داشتن کادری مجرب در زمینه اعزام دانشجو به کشور اوکراین سعی کرد تا تمامی مباحث مهم در خصوص بورسیه تحصیلی اوکراین و یا شرایط اخذ بورسیه تحصیلی اوکراین را برای شما دوستان عزیز به تصویر بکشد در صورتی که شما دانشجویان عزیزی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشور اوکراین را دارید باز هم سوالاتی ماورای این موضوع داشتید می توانید با کارشناسان ارشد و خبره ما تماس حاصل نمایید.


در ادامه بخوانید:


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حامیان راه تازه آیریک

09173089575 07191009575