ادامه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی چین

ادامه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی چین

ادامه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی چین

نویسنده خبر: علی بابایی

زبان : فارسی

دسته بندی : ,,

تحصیل پزشکی یا دندانپزشکی درچین بسیار مورد توجه هموطنان عزیز ایرانی بوده است. دلایل زیاد استقبال از تحصیل پزشکی و دندانپزشکی چین را میتوانید در مقاله مزایای تحصیل در چین مطالعه کنید. همچنین روش های زیاد دیگر برای مهاجرت به این کشور آسیای شرقی مانند: کار در چین، ثبت شرکت چین، سرمایه گذاری چین و… نیز وجود دارد. پیشنهاد می گردد که جهت گرفتن مشاوره دقیقتر برای ادامه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی چین و همچنین جزییات روش های دیگر مهاجرت به چین میتوانید با همکاران مشاوره موسسه رهپویان راه تازه تماس حاصل نمایید.

مزیت های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی چین

بسیاری از متقاضیان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی همیشه بصورت سنتی بدنبال تحصیل در کشورهایی نظیر روسیه، ترکیه، هند، بلاروس و … بوده اند. بدین جهت که مدت مدیدی دانشگاه های این کشور شرق آسیا که روابط بسیار خوبی با کشورمان ،ایران، دارد مورد تایید وزارت بهداشت نبوده اما از سال 1395 کشور چین دارای بیش از چهل دانشگاه در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت میباشد. همچنین این دانشگاه ها در رتبه بندی های جهانی دارای رتبه زیر 500 هستند که از این حیث یک گزینه بسیار عالی برای متقاضیان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در خارج از کشور محسوب می شود.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی چین – زبان تحصیل

از آنجایکه تحصیل در این دانشگاه به زبان انگلیسی امکان پذیر است و فرد نیازی به یادگیری زبان چینی ندارد؛ چین یک مقصد بلقوه برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی می باشد. همچنین پذیرش در دانشگاه های چین بدون آزمون ورودی می باشد و دانشگاه ها براساس نمرات دروس تخصصی مانند فیزیک، شیمی، زبان انگلیسی، ریاضی و زیست اقدام به صدور پذیرش برای متقاضیان می کنند.

توصیه می شود که متقاضیان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی چین دارای معلومات زبان انگلیسی در حد آیلتس 6 آکادمیک باشند تا در زمان تحصیل به مشکلی از این حیث مواجه نشوند. اما باز هم تاکید می شود داشتن مدرک آیلتس 6 آکادمیک یا هر مدرک زبان انگلیسی دیگری اجباری نمی باشد. موسسه رهپویان راه تازه افتخار دارد به اطلاع برساند که دوره های آماده سازی آزمون آیلتس را در شهر شیراز با حضور اساتید مجرب برگزار می نماید. پس اگر متقاضی شرکت در دوره های آماده سازی آیلتس یا تافل هستید میتوانید با موسسه رهپویان راه تازه تماس بگیرید.


حتما بخوانید:

ادامه تحصیل در دانشگاه های مورد تایید چین

شرایط تحصیل به زبان انگلیسی در چین


تحصیل پزشکی و دندانپزشکی چین – هزینه های تحصیل

شهریه دانشگاه های چین با توجه به رتبه های جهانی آنها بسیار مناسب می باشد. شهریه یک سال تحصیل پزشکی در چین حدود 6000 دلار می باشد. همچنین هزینه های زندگی از جمله خوابگاه و خورد و خوراک میتواند چین را بعنوان گزینه ای مقرون بصرفه برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور تبدیل نماید. در نظر داشته باشید که حدود هزینه تحصیل و زندگی در چین با روسیه برابری می کند. اگر میخواهید اطلاعات بیشتری درباره هزینه های زندگی در چین داشته باشید می توانید صفحه مقایسه هزینه های زندگی در چین و ایران را مطالعه نمایید و اطلاعاتی دقیقتر درباره ریزهزینه های زندگی در چین داشته باشید.


مطالب مرتبط:هزینه زندگی دانشجویان در چین


تحصیل پزشکی و دندانپزشکی چین – شرایط پذیرش

برای اخذ پذیرش در رشته های پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه های چین می بایستی نمرات دروس تخصصی دوره دبیرستان فیزیک، شیمی، زبان انگلیسی، ریاضی و زیست بالای 14 داشته باشید. دوستانی که نمرات دروس تخصصی مانند فیزیک، شیمی، زبان انگلیسی، ریاضی و زیست بالای 14 ندارند میتوانند در یکسری دوره های 6 ماهه کالج شرکت نمایند تا بتوانند در رشته های پزشکی و دندانپزشکی چین شرکت کنند.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی چین – اقدام به پذیرش

موسسه رهپویان راه تازه افتخار دارد به اطلاع برساند که دوره های آماده سازی آزمون آیلتس یا تافل را در شهر شیراز با حضور اساتید مجرب برگزار می نماید. پس اگر متقاضی شرکت در دوره های آماده سازی آیلتس یا تافل هستید میتوانید با موسسه رهپویان راه تازه تماس بگیرید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات گسترده تر در خصوص تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چین، شرایط و هزینه های تحصیل در چین میتوانید با کارشناسان موسسه حقوقی رهپویان راه تازه واقع در شیراز تماس بگیرید.


در ادامه بخوانید:ادامه تحصیل در دانشگاه های دولتی چین


 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حامیان راه تازه آیریک

09173089575 07191009575