شرایط ادامه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی چین

شرایط ادامه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی چین

شرایط ادامه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی چین

نویسنده خبر: علی بابایی

زبان : فارسی

دسته بندی : ,,

موسسه حقوقی رهپویان راه تازه واقع در شیراز مفتخر است تا شما عزیزان را در جهت اخذ پذیرش تحصیل پزشکی؛ دندانپزشکی و داروسازی در چین و همچنین دریافت ویزای تحصیلی این کشور تا زمان رفتن به سفارت راهنمایی نماید و مشاوره های لازم در این زمینه را در اختیارتان قرار دهد. لذا پیشنهاد می گردد که تمامی شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چین در مطلب زیر را به دقت مطالعه نمایید و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین با تجربه و کاردان ما در موسسه حقوقی رهپویان راه تازه تماس حاصل نمایید تا شما را در رسیدن به اهدافتان و تضمین آینده ای روشن یاری نمایند. در این مقاله درباره شرایط ادامه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی چین توضیح داده شده است.

شرایط ادامه تحصیل در چین

یکی از بزرگترین مشکلات پیش روی دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج از کشور؛ شرکت در دوره های پری مدیکال و یا دوره های پیش از پزشکی می باشد چرا که آنان بایستی یکسال از وقت مفید خود را صرف شرکت در این دوره ها نمایند. خوشبختانه کشور چین؛ از جمله کشورهای آسیایی می باشد که برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آن نیازی به شرکت در آزمون ورودی نمی باشد و به محض انجام فرایند ثبت نام؛ دانشجویان قادر به شروع تحصیل در موعد مشخص شده می باشند.

به طور کلی طول دوره پزشکی در کشور چین 6 سال می باشد؛ این درحالیست که تحصیل در گرایش هایی نظیر: دندانپزشکی و داروسازی 5 سال به طول می انجامد. در واقع پس از گذراندن دوره 4 ساله آموزشی؛ دوره 2 ساله کارآموزی برگزار می گردد.

تحصیل در چین-زبان تحصیل در چین

زبان تحصیل و تدریس در اغلب دانشگاه های این کشور به صورت انگلیسی می باشد. در 4 سال اول دوره پزشکی در چین تمامی دروس به زبان انگلیسی ارائه می گردد؛ این در حالیست که در سال های پنجم و ششم دروس به زبان انگلیسی و چینی ارائه می گردد چرا که در سال های پایانی دانشجویان ملزم به گذراندن دوره های کارآموزی در کلینیک ها و یا بیمارستان ها می باشند و به دلیل برقراری ارتباط با بیماران؛ میبایست نسبت به یادگیری این زبان مبادرت ورزند.

بسیاری از متقاضیان نگرانی های متعددی را در خصوص یادگیری زبان چینی به خود راه می دهند اما این اشخاص باید بدانند که تمامی دانشگاه های پزشکی کشور چین؛ آموزش زبان چینی را به عنوان یکی از واحدهای درسی قرار می دهند که گذراندن این واحد در پیشرفت تحصیلی آنان بسیار موثر می باشد. همانطور که گفته شد زبان تحصیل برای ورود به دانشگاه های چین؛ انگلیسی می باشد و برای ورود بعضا به در اختیار داشتن مدرک زبان نیازی نمی باشد اما پیشنهاد می گردد که برای شرکت در دوره های پزشکی؛ دندانپزشکی و یا داروسازی متقاضیان دانش زبانی خود را افزایش دهند.


مطالب مرتبط:

شرایط تحصیل به زبان انگلیسی در چین

شرایط تحصیل به زبان چینی در چین


موسسه رهپویان راه تازه افتخار دارد به اطلاع برساند که دوره های آماده سازی آزمون آیلتس یا تافل را در شهر شیراز با حضور اساتید مجرب برگزار می نماید. پس اگر متقاضی شرکت در دوره های آماده سازی آیلتس یا تافل هستید میتوانید با موسسه رهپویان راه تازه تماس بگیرید.

مدرک تحصیلی مورد نیاز برای ادامه تحصیل در چین

معمولا بسیاری از متقاضیان سوالات متعددی در خصوص مدارک تحصیلی مورد نیاز برای ورود به دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی کشور چین می پرسند. در پاسخ به این سوال باید گفت که برای ورود به دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکیچین؛ متقاضیان بایستی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی (مدرک تحصیلی تا پایان سال دوازدهم) را در اختیار داشته باشند که البته برای ورود مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی و یا دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی قابل قبول خواهد بود.


حتما بخوانید:مدارک لازم جهت پذیرش از دانشگاه های چین


شروع سال تحصیلی در دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی چین از ماه سپتامبر (نیمه دوم شهریور) می باشد؛ لذا انتظار می رود که متقاضیان نسبت به ارسال مدارک تا پایان خرداد ماه مبادرت ورزند.

همانطور که مشاهده کردید؛ شرایط کلی در نظر گرفته شده برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کشور چین نسبت به سایر کشورها آسان تر می باشد. این در حالیست که این شرایط در رابطه با شرط سنی در نظر گرفته شده برای ورود به دانشگاه های کشور چین نیز صدق می کند چرا که افراد تا سن 30 سالگی قادر به تحصیل در دانشگاه های این کشور می باشند البته برخی از دانشگاه ها (تحت شرایط خاصی) ممکن است پذیرای افراد تا سن 35 سالگی باشند.

موسسه حقوقی و مهاجرتی رهپویان راه تازه واقع در شیراز با در اختیار داشتن کادری مجرب در زمینه پذیرش تحصیلی در کشور چین می تواند شما متقاضیان را در پیشبرد این فرایند یاری نماید. لذا شما می توانید با تماس با موسسه حقوقی رهپویان راه تازه در باب تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چین؛ شرایط و مدارک مورد نیاز برای تحصیل در چین و… و برای اقدام کردن بهره مند شوید.


در ادامه بخوانید:شرایط تحصیل رایگان در چین


 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حامیان راه تازه آیریک

09173089575 07191009575