خدمات رهپویان راه تازه

خدمات رهپویان راه تازه

خدمات رهپویان راه تازه

نویسنده خبر: علی بابایی

زبان : فارسی

دسته بندی :

اگر شما نیز به مهاجرت بهر دلیلی می اندیشید و بدنبال گرفتن خدمات مهاجرتی از جمله مشاوره، اقدام و تهیه پیش نیازهای مهاجرتی هستید، نیاز به خدمات مشاورین و کارشناسان زبده در این امر دارید. اما شاید بخواهید بدانید خدمات رهپویان راه تازه چیست؟ پس به شما پیشنهاد می دهیم این قسمت را تا انتها بخوانید:

خدمات رهپویان راه تازه – مشاوره و ارائه خدمات مهاجرتی

موسسه رهپویان راه تازه یک موسسه مهاجرتی در شیراز است که در زمینه های مختلف مهاجرتی به متقاضیان مشاوره و خدمات مهاجرتی ارائه می دهد. موسسه رهپویان راه تازه با همکاری گروهی از متخصصین و وکلای مهاجرتی در نقاط مختلف جهان از جمله امریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند، انگلستان، آلمان، اتریش و خیلی دیگر از کشورهای اروپایی خدمات متفاوت مهاجرتی را به شما ارائه می نماید. 

موسسه رهپویان راه تازه در روش های مهاجرتی ذیل یاری رسان موکلین خود می باشد:

  • مهاجرت تحصیلی و اعزام دانشجو (تحصیل در مدارس بین المللی، ادامه تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاهی، شرکت در کلاس زبان خارجی و شرکت در تورها، کمپ ها و اردوهای کوتاه مدت آموزشی و تفریحی)
  • مهاجرت کاری و کاریابی
  • اقامت از طریق سرمایه گذاری
  • اقامت از طریق خرید ملک
  • اقامت از طریق کارآفرینی
  • اقامت از طریق تمکن مالی
  • اقامت از طریق ثبت شرکت یا بیزینس
  • اقامت کوتاه مدت توریستی
  • اقامت از طریق خرید پاسپورت

خدمات رهپویان راه تازه – برگزاری دوره های زبان انگلیسی و غیرانگلیسی

در راستای ارائه خدمات مهاجرتی موسسه رهپویان راه تازه برآنست تا به دانش آموزان و دانشجویان کمک کند تا بتوانند برای دوران مدرسه، کنکور، و یا در زمان تصمیم گیری برای ادامه تحصیل در خارج از کشور یا مهاجرت به شما عزیزان کمک کند. بدین صورت که متقاضیان مهاجرت از هر طریقی ممکن نیازمند یادگیری و فراگیری زبان جدیدی باشند. مثلا اگر بخواهید در آلمان یا اتریش رشته پزشکی یا دندانپزشکی یا هر رشته ای دیگر را بخوانید احتمالا نیازمند اخذ مدرک زبان آلمانی TestDaF یا Guethe می باشید. یا به فرض اگر بخواهید در فرانسه درس بخوانید یا برای اقامت کانادا از طریق استان کبک مهایا شوید نیاز دارید مدرک زبان فرانسوی DELF یا TCF-DAP داشته باشید.

لذا، موسسه رهپویان راه تازه همواره بدنبال آن بوده تا با گسترش و بهبود خدمت دهی به مراجعین در راستای اعتلای آینده تحصیلی و کاری آنان گام بردارد. در نتیجه، موسسه رهپویان راه تازه برآنست تا بتواند در زمینه های آموزش زبان های خارجی از جمله ایلتس، تافل، TestDaF، TCF-DAP، یا آزمون های بین المللی دیگر به شما عزیزان کمک کند. در زمینه آزمون آیلتس، تافل یا PTE یا هر آزمون زبان انگلیسی دیگری موسسه رهپویان راه تازه با داشتن اساتید نیتیو (Native) به شما در زمینه دستیابی به اهدافتان کمک کند. 

خدمات رهپویان راه تازه – آماده سازی آزمون های یوس و IMAT

بعضی از مراجعین مهاجرت تحصیلی می خواهند برای تحصیل رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیراپزشکی دانشگاه های خارجی را مقصد خود قرار دهند. همواره گرفتن بورسیه تحصیلی، تحصیلات رایگان، نزدیکی به ایران و همچنین شرایط راحتتر اخذ ویزا بخصوص برای والدین این متقاضیان باعث محدود شدن گزینه های خارجی می شود. دو مقصدی که می تواند متقاضیان را برای نیل به هدفشان که بتوانند بسیاری از امتیازات ذکر شده را داشته باشند ترکیه یا ایتالیا می باشند.

گرفتن پذیرش دانشگاه در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیراپزشکی نیازمند قبولی در آزمون یوس برای ترکیه یا قبولی آزمون IMAT برای ایتالیا می باشد. حال قبولی این آزمون های اصولا کار راحتی نیست و بیشتر داوطلبان نیازمند شرکت در دوره های آماده سازی می باشند. هزینه گذراندن این دوره ها در خارج از ایران بسیار گران می باشد. همچنین اینکه در صورت شرکت در دوره های آماده سازی خارج از کشور این آزمون ها فرد بایستی هزینه های مسکن و خورد و خوراک را نیز متقبل شود که می تواند بسیار هزینه بر باشد حال آنکه هیچ تضمینی برای موفقیت قطعی حتی با شرکت در دوره های آماده سازی نیست.

لذا، بر اساس تجربه گذارندن این دوره های در ایران می تواند هم به لحاظ هزینه بسیار مناسب باشد و هم به لحاظ میزان آمادگی و دیگر مسائل دیگر مانند حمایت خانواده می تواند گزینه مناسب تری باشد. در این راستا موسسه رهپویان راه تازه واقع در شیراز اقدام به برگزاری دوره های آزمون یوس و آزمون IMAT در شیراز می نماید.

خدمات رهپویان راه تازه – مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی

چه برای کنکور سرسری ایران خود را آماده می کنید و یا برای آزمون های زبان های خارجی یا برای آزمون های دیگر احتمالا نیاز به مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی دارید. برای مطالعه درست منابع هر آزمونی برنامه ریزی یک رکن مهم تلقی می شود تا بتوانید در زمان مناسب خود را برای آزمون مورد نظر آماده نمایید. همچنین موفقیت در هر آزمونی بجز تسلط بر روی مطالب، سرفصل ها و منابع نیازمند اینست که بتوانید با مدیریت زمان و مدریت استرس آشنا باشید تا بتوانید هرآنچه را که تسلط دارید در جلسه آزمون ارائه دهید.

مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی می تواند به شما در برنامه ریزی درست درسی و همچنین روش های مختلفی که شما بتوانید با بالاترین درصد دانش خود را در یک آزمون چند ساعته ارائه دهید یاری می رساند. در این راستا موسسه رهپویان راه تازه برآنست تا با ارائه مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی به شما در راه نیل به هدفتان مدد رساند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حامیان راه تازه آیریک

09173089575 07191009575