تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی نووسیبیرسک

تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی نووسیبیرسک

تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی نووسیبیرسک

نویسنده خبر: علی بابایی

زبان : فارسی

دسته بندی : ,,

آیا شما هم قصد ادامه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه های تایید وزارت بهداشت را دارید؟ آیا هزینه های تحصیل در روسیه برای شما بسیار مهم است؟ آیا از شرایط و مدارک مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه پزشکی نووسیبیرسک اطلاعی ندارید؟ اگر تمامی این موارد از نظر شما مثبت است پیشنهاد ما به شما این است که با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

تحصیل در روسیه

دانشگاه های روسیه در سال های اخیر موفق به کسب رتبه های مناسبی در رتبه بندی ها و رنکینگ های جهانی شده اند. همچنین این کشور از سال 2003 عضو سیستم هماهنگ آموزشی اتحادیه اروپا یا پروسه بولونیا (Bologna Process) شده است. پس بهمین علت مدارک تحصیلی اخذ شده از دانشگاه های روسیه در تمامی رشته ها از جمله رشته های پزشکی و پیراپزشکی مورد تایید تمامی کشورهای اروپایی بعلاوه انگلستان می باشد.

همچنین دانشگاه های روسیه همکاری علمی و پژوهشی بالایی با دانشگاه های جهان دارند و از این حیث دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه های روسیه فرصت مناسبی دارند تا در طرح های تبادل دانشجو ما بین دانشگاه های همکار با دانشگاه های روسیه شرکت کرده و چند ترم یا سال تحصیلی خود را در این دانشگاه های سپری کنند. همچنین در سال های اخیر پروژه های مشترک تحقیقاتی و پژوهشی زیادی بین دانشگاه های روسیه و اروپایی اجرا شده است.


مطالب مرتبط:

لیست دانشگاه های معتبر و دارای تایید وزارت بهداشت ایران

نحوه ارزشیابی مدارک دانشگاه های خارج از کشور توسط  وزارت بهداشت


دانشگاه نووسیبیرسک

دانشگاه ایالتی نووسیبیرسک یک موسسه غیر انتفاعی مستقل در ایالت فدرال در شهر نووسیبیرسک است. دانشگاه ایالتی نووسیبیرسک یکی از 10 دانشگاه برتر روسیه در نظر گرفته می شود که در سطح بالایی از کیفیت آموزش و فعالیت های پژوهشی قرار گرفته است. دانشگاه ایالتی نووسیبیرسک توسط شورای وزیران اتحاد جماهیر شوروی در تاریخ 9 ژانویه 1958 تاسیس شد. در تاریخ 3 ژوئن 1980، دانشگاه ایالتی نووسیبیرک به عنوان یک نهاد اساسی برای بهبود تعامل بین آموزش عالی و شعبه سیبری آکادمی علوم اتحاد جماهیر شوروی در نظر گرفته شد. در سال 2009 دانشگاه ایالتی نووسیبیرسک به “دانشگاه ملی تحقیق” تبدیل شد.

در تاریخ 27 مه 2011، دانشگاه ایالتی نووسیبیرسک از موسسه آموزش عالی حرفه ای فدرال به “موسسه ملی تحقیقاتی نووسیبیرسک” تغییر نام یافت. امروز دانشگاه دولتی نووسیبیرسک رابطه مستقیم با بیش از 45 دانشگاه و سازمان های خارجی دارد. از  همکاران فعال دانشگاه نووسیبیرسک مواردی نظیر: دانشگاه اولدنبورگ و دانشگاه فنی لایپزیگ آلمان، دانشگاه کاتولیک میلان، دانشگاه آچوژو، دانشگاه چانگنجام، دانشگاه یونگامام، دانشگاه سئو کیانگ، دانشگاه بوسان، دانشگاه ملی کانسی؛ دانشگاه توماس، دانشگاه توکوکو، دانشگاه هوکایدو، دانشگاه پاریس 11، دانشگاه سنتتاموس کالیفرنیا، شمال ایلینوی، وایومینگ (ایالات متحده آمریکا) و دانشگاه صنعتی شنیانگ خواهد بود.

ادامه تحصیل در دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

 در حال حاضر 6500 دانشجو در حال تحصیل در 96 واحد تحت 1800 پزشک متخصص، استاد و معلم دانشگاه ایالتی نووسیبیرسک می باشند. در نظر داشته باشید که از سال 1959 دانشگاه ایالتی نووسیبیرک 21500 دانش آموز را تحت آموزش خود قرار داده است. این دانشگاه برخلاف عمر نه چندان زیاد خود در رنکینگ های بین المللی دارای رتبه بسیار مناسبی می باشد. دانشگاه دولتی نووسیبیرسک بهترین دانشگاه روسیه برای تحصیل در رشته های فیزیک، ریاضی و نجوم می باشد. دانشگاه دولتی نووسیبیرسک در رنکینگ کلی موسسه QS رتبه 250 را دارد. دانشگاه دولتی نووسیبیرسک فقط رشته پزشکی را به زبان انگلیسی ارائه می کند. شهریه دوره پاتفک به زبان انگلیسی 4500 دلار و شهریه دوره پزشکی به زبان انگلیسی 6000 دلار می باشد.


حتما بخوانید:

هزینه اقامت تحصیلی در روسیه

ادامه تحصیل در کالج های پزشکی روسیه


مدارک لازم برای اخذ پذیرش در دانشگاه نووسیبیرسک

دانش آموزان می توانند درخواست خود را به صورت آنلاین ارائه نمایند و پس از خواندن اطلاعات کامل در مورد وب سایت در مورد هزینه تحصیل در دانشگاه نووسیبیرسک اطلاعات کافی را بدست آورند و در صورت گرفتن تصمیم مدارک ذکر شده در ذیل را تهیه نمایند که عبارت است از:  
–  تکمیل فرم مربوط به پذیرش و پرداخت هزینه های مربوط به اخذ پذیرش
– کپی پاسپورت بین المللی یا کارت شناسایی (که حداقل برای 2 سال اعتبار داشته باشد).
– کپی گواهی دیپلم و پیش دانشگاهی

موسسه حقوقی رهپویان راه تازه واقع در شیراز سعی بر این داشت که تا حد ممکن شما دانشجویان گرامی را از مبحث تحصیل در دانشگاه ها نووسیبیرسک روسیه مطلع سازد لذا در صورتی که باز هم سوالاتی ماورای شرایط کلی تحصیل در روسیه؛ جزئیات مربوط به هزینه های زندگی در روسیه؛ رشته های تحصیلی در دانشگاه های روسیه؛ دانشگاه های مورد تایید روسیه و… داشتید با تیم تخصصی ما همراه باشید.


در ادامه بخوانید:تحصیل در دانشگاه های عدم تایید


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حامیان راه تازه آیریک

09173089575 07191009575