درباره ما

درباره ما

درباره ما

نویسنده: علی بابایی

زبان : فارسی

مهاجرت یک تمایل یا رویه در نسل جوان کشورهای در حال توسعه است. علت این امر می تواند مسائل مختلفی باشد. عواملی مانند تحصیل رشته های با بازار کار بهتر یا تحصیل رشته هایی که امکان ورود به دانشگاه در کشوره مبداء کمتر است. کسب تجربه کاری در کشورهای توسعه یافته و انتقال دانش و تجربه کاری به کشور مبداء از جمله عواملی است که افراد را به فکر مهاجرت می اندازد. کشور ما، ایران، نیز از این قضیه مستثنی نبوده و سالیانه ده هزار نفر برای مهاجرت اقدام می کنند. اما سوالات زیادی برای متقاضیان مهاجرت همواره وجود دارد. سوالاتی مانند روش های مهاجرت قانونی کدامند؟ برای مهاجرت قانونی چه قوانینی وجود دارد؟ مهاجرت قانونی را چه موسساتی ارائه می دهند؟ موسسه مهاجرتی در شیراز کدامند؟ آیا می توان از اعتبار موسسه مهاجرتی در شیراز اطمینان حاصل کرد؟

مهاجرت قانونی بر اساس برنامه های مهاجرتی

بسیاری از کشورهای جهان برنامه های مهاجرتی را برای جذب اتباع خارجی در کشورشان در نظر گرفته اند. حتی تحت شرایطی کشور مقصد ممکن است به مهاجرین اقامت دائم یا شهروندی اعطاء کند. مهاجرت قانونی می تواند مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری یا کاریابی، مهاجرت سرمایه گذاری، مهاجرت کارآفرینی، مهاجرت ثبت شرکت، مهاجرت خرید ملک، مهاجرت تولد فرزند یا مهاجرت خرید پاسپورت می باشد. در هر یک از این روش ها که طبق ظوابط معینی توسط کشور مقصد در نظر گرفته شده است، به فرد عنوان مهاجر یا Immigrant داده می شود.

مهاجرت غیرقانونی

اما در روش های غیرقانونی مهاجرت که متقاضی بدون در نظر گرفتن روش های قانونی بدون مجوز وارد کشور مقصد می شود یا بدون مجوز اقدام به اقامت می کند به فرد پناهنده یا Refugee یا Asylum گفته می شود. اغلب این افراد باید برای کار غیرقانونی خود توجیه قانونی یا حقوق بشری داشته باشند. این علل شامل مسائلی است که فرد پناهند بتواند ثابت کنند در کشورش مثلا بعلت بروز جنگ در خطر مرگ بوده است. علل دیگری نیز می تواند مورد توجیه برای تقاضای پناهندگی قرار گیرد. اما باید توجه داشت اصولا پناهندگی موردی است بسیار حساس و باید با مراجعه به مشاور حقوقی قبل از اقدام به این امر از دلایل خود به لحاظ حقوقی و قوانین کشور مقصد در قبال پناهندگی و پناهندگان اطمینان حاصل نمایید.

موسسات مهاجرتی در شیراز

در حال حاضر موسسات مهاجرتی زیادی در ایران به متقاضیان در خصوص اقدام برای مهاجرت مشاوره می دهند یا اقدامات قانونی را صورت می دهند. همچنین موسسات بسیاری در شیراز بعنوان مهمترین و بزرگترین شهر جنوب کشور اقدام به ارائه خدمات مهاجرتی می نمایند. بسیاری از افراد سودجو نیز هستند که در این زمینه فعالیت می کنند که اقدام به ارائه مشاوره اشتباه، اقدامات غیرقانونی و حتی در بعضی موارد کلاهبرداری می کنند. لذا، اطمینان از اینکه موسسه مهاجرتی دارای مجوزهای لازم و کارشناسان زبده می باشد بسیار مهم است.

با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید موسسات مهاجرتی شیراز را بیابید. راه های زیادی وجود دارد تا از میزان اعتبار موسسه مهاجرتی در شیراز اطمینان یابید. سایت وزارت علوم یا با یافتن نام موسسه مهاحرتی در شیراز در سایت های زیربط می توانید از مجوزهای قانونی موسسه مهاجرتی در شیراز مطلع شوید. اما اصولا هر موسسه مهاجرتی در شیراز حتی بصورت قانونی هم لزوما نمی تواند یک گزینه خوب باشد. بهرحال با گرفتن یک مشاوره تلفنی می توانید از میزان آگاهی، تسلط و اعتبار یک موسسه مهاجرتی در شیراز اطمینان یابید.

موسسه حامیان راه تازه آیریک یک موسسه مهاجرتی در شیراز می باشد

حامیان راه تازه آیریک یک موسسه مهاجرتی در شیراز با سابقه فعالیت درخشان در زمینه های مختلف  مهاجرت و اقامت به نقاط مختلف جهان میباشد. حامیان راه تازه آیریک با همکاری گروهی از متخصصین و وکلای مهاجرتی در نقاط مختلف جهان از جمله کانادا، انگلستان، آلمان، اتریش و خیلی دیگر از کشورهای اروپایی خدمات متفاوت مهاجرتی را به شما ارائه می نماید.

حوزه فعالیت موسسه حامیان راه تازه آیریک

حامیان راه تازه آیریک در روش های مهاجرتی ذیل یاری رسان موکلین خود می باشد:

  • مهاجرت تحصیلی و اعزام دانشجو (تحصیل در مدارس بین المللی، ادامه تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاهی، شرکت در کلاس زبان خارجی و شرکت در تورها، کمپ ها و اردوهای کوتاه مدت آموزشی و تفریحی)

موسسه حامیان راه تازه آیریک در چه کشورهایی همکار دارد؟

همچنین حامیان راه تازه آیریک با کمک وکلای مهاجرتی خارج از کشور خود خدمات اعزام دانشجو به کشورهای کانادا، انگلستان، آلمان، اتریش، ایتالیا، فرانسه، مجارستان، لهستان، رومانی، روسیه، چین و ترکیه را ارائه میدهد.

تمایز موسسه حامیان راه تازه آیریک

اما چه چیزی ما را با بقیه موسسات مهاجرتی رقیب متمایز می کند. حامیان راه تازه آیریک اعتقاد دارد مهاجرت هدف نیست بلکه وسیله ایست برای نیل به زندگی متعالی تر. بنابراین، حامیان راه تازه آیریک با بهره گیری از متخصصین، مشاورین و وکلای خبره و با علم به روش های مختلف مهاجرتی به شما بهترین روش مهاجرتی را پیشنهاد میدهد تا به زندگی متعالی تر برسید نه فقط به کشوری خارجی مهاجرت کنید. تمام تلاش همکاران موسسه حامیان راه تازه آیریک براینست که در راستای این هدف شما را در کشور مقصد همراهی کنند و شما موسسه حامیان راه تازه آیریک را همراه خود در تمامی مراحل مهاجرتی بدانید.

در انتها به این نکته اشاره می کنیم که موسسه حامیان راه تازه آیریک در هر زمینه ای مجوز قانونی اقدام مهاجرتی را از مراجع ذیربط کسب کرده و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران به انجام امور مهاجرتی مشغول است. 

حامیان راه تازه آیریک

09173089575 07191009575