دوره های آیلتس و تافل

دوره های آیلتس و تافل

دوره های آیلتس و تافل

نویسنده خبر: علی بابایی

زبان : فارسی

دسته بندی :

اگر شما نیز به مهاجرت بهر دلیلی می اندیشید و بدنبال گرفتن خدمات مهاجرتی از جمله مشاوره، اقدام و تهیه پیش نیازهای مهاجرتی هستید، نیاز به خدمات مشاورین و کارشناسان زبده در این امر دارید. اما در کنار مشاوره و اقدام امور مهاجرتی، نیاز دارید تا بتوانید پیش نیازهای امور مهاجرتی را بدست آورید. بعنوان مثال اکثر شما دوستان بدنبال مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان مانند آمریکا، کانادا، انگلستان، استرالیا و نیوزلند باشید. سوالاتی برایتان پیش می آید. آیا باید دوره های آیلتس و تافل بگذرانید؟ به چه نمره ای نیاز دارید؟ آیا باید ماژول آکادمیک بگذرانید یا جنرال؟ مراحل ثبت نام و هزینه های ثبت نام آیلتس یا تافل چقدر است؟ 

انتخاب دوره آیلتس و تافل 

پس قدم اول در نیل به هدفتان داشتن دانش زبان انگلیسی مناسب است تا بتوانید خود را با نیازهای تحصیل و زندگی در سرزمین جدید سازگار نمایید. برای نشان دادن دانش زبانی مناسب نیاز است تا مدرک زبان انگلیسی مورد نیاز را تا نمره مورد نیاز داشته باشید. اگز نیاز به دوره های آیلتس و تافل و یا حتی PTE هستید می توانید تمام خدمات مهاجرتی بعلاوه دوره های زبان را از رهپویان راه تازه بخواهید. 

آشنایی با آزمون آیلتس و تافل

باید بدانید که این آزمون ها را ارگان های مختلفی برگزار می کنند. مثلا آیلتس بیشتر توسط دانشگاه کمبریج، بریتیش کانسیل و IDP برگزار می شود. برای آشنایی با آزمون آیلتس می توانید سایت مربوطه را مطالعه کنید. آزمون تافل توسط موسسه ETS که یک موسسه آمریکایی است برگزار می شود. برای آشنایی با آزمون تاقل می توانید سایت مربوطه را مطالعه کنید. اما سومین آزمون رایج در دنیا آزمون PTE است که توسط کمپانی Pearson که یک کمپانی انگلستانی است برگزار می شود. برای آشنایی بیشتر می توانید سایت رسمی آنرا مطالعه کنید.

آیلتس یا تافل یا PTE

در حالت کلی شما بایستی براساس نیاز کشور مورد نظر آزمون مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعنوان مثال اکثر دانشگاه های آمریکا فقط نتیجه آزمون تافل را می پذیرند. اما دانشگاه های استرالیا، کانادا و انگلستان بیشتر نتیجه آزمون آیلتس را می پذیرند. همچنین اگر برای مهاجرت کاری باشد می توانید ماژول جنرال را برای آیلتس داشته باشید تا بتوانید برای ویزای کار کانادا و استرالیا اقدام کنید. این در صورتی است که برای همین کار اگر بخواهید مدرک PTE را بگیرید باید ماژول آکادمیک را انتخاب کنید. پس، مشاهده می کنید که انتخاب آزمون مناسب با تقاضای شما بعلاوه نمره مورد نیاز از موردی تا مورد دیگر متفاوت است. 

شرکت در دوره آیلتس و تافل

متد روز آموزش زبان دیگر وابسته به تدریس گرامر و آموزش کلمات نیست. متد روز آموزش زبان مبتنی بر یک اصل استوار است “همانگونه که یک انسان از زمانیکه به دنیا می آید بدون دانستن گرامر و یا مسائل دیگر زبانی را یاد می کیرد، شما نیز می توانید بهمین طریق یک زبان جدید یاد بگیرید.”، خوب یادگیری یک زبان بویژه زبان انگلیسی از این طریق می بایستی تحت تاثیر، آموزش و نظارت افرادی باشد که خودشان نیتیو (Native) هستند. حال آنکه آموزش زبان از طریق دیدن فیلم های انگلیسی زبان اصلی، خواندن کتاب ها به زبان انگلیسی یا هر طریقی که شما به منابع یا افرادی دسترسی داشته باشید که خود بصورت روزمره به زبان انگلیسی صحبت می کنند بسیار مناسب است.

بهمین علت است که بسیاری ترجیح می دهند زبان انگلیسی را در کشوری بیاموزند که خود کشور انگلیسی زبان است. اما آموختن زبان در کشوری انگلیسی زبان بسیار هزینه بر است. پس، یادگیری زبان انگلیسی تحت تعلیم اساتید نیتیو می تواند یک گزینه ارزان، در دسترس و بسیار موثر باشد. موسسه رهپویان راه تازه واقع در شیراز می تواند به شما این امکان را بدهد که تحت تعلیم اساتید نیتیو دوره های زبان انگلیسی آماده شوید. برای شرکت در آزمون های آیلتس، تافل یا PTE شما می توانید با مراجعه به موسسه رهپویان راه تازه برای این آزمون ها خود را مهیا و آماده کنید.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حامیان راه تازه آیریک

09173089575 07191009575