دوره های زبان های خارجی

دوره های زبان های خارجی

دوره های زبان های خارجی

نویسنده خبر: علی بابایی

زبان : فارسی

دسته بندی :

اگر شما نیز به مهاجرت بهر دلیلی می اندیشید و بدنبال گرفتن خدمات مهاجرتی از جمله مشاوره، اقدام و تهیه پیش نیازهای مهاجرتی هستید، نیاز به خدمات مشاورین و کارشناسان زبده در این امر دارید. اما در کنار مشاوره و اقدام امور مهاجرتی، نیاز دارید تا بتوانید خود را با پیش نیازهای امور مهاجرتی را بدست آورید. یعنی حتی المقدور باید به ربان کشوری که می خواهید به آن مهاجرت کنید مسلط باشید. خیلی اوقات نیاز است تا مدرک دوره های زبان های خارجی کشور مقصدتان را بدست آورید. 

خدمات رهپویان راه تازه – برگزاری دوره های زبان های خارجی

در راستای ارائه خدمات مهاجرتی موسسه رهپویان راه تازه برآنست تا به دانش آموزان و دانشجویان کمک کند تا بتوانند برای دوران مدرسه، کنکور، و یا در زمان تصمیم گیری برای ادامه تحصیل در خارج از کشور یا مهاجرت به شما عزیزان کمک کند. بدین صورت که متقاضیان مهاجرت از هر طریقی ممکن نیازمند یادگیری و فراگیری زبان جدیدی باشند. مثلا اگر بخواهید در آلمان یا اتریش رشته پزشکی یا دندانپزشکی یا هر رشته ای دیگر را بخوانید احتمالا نیازمند اخذ مدرک زبان آلمانی TestDaF یا Guethe می باشید. یا به فرض اگر بخواهید در فرانسه درس بخوانید یا برای اقامت کانادا از طریق استان کبک مهایا شوید نیاز دارید مدرک زبان فرانسوی DELF یا TCF-DAP داشته باشید.

لذا، موسسه رهپویان راه تازه همواره بدنبال آن بوده تا با گسترش و بهبود خدمت دهی به مراجعین در راستای اعتلای آینده تحصیلی و کاری آنان گام بردارد. در نتیجه، موسسه رهپویان راه تازه برآنست تا بتواند در زمینه های آموزش زبان های خارجی TestDaF، TCF-DAP، یا آزمون های بین المللی دیگر به شما عزیزان کمک کند. در زمینه آزمون آیلتس، تافل یا PTE یا هر آزمون زبان انگلیسی دیگری موسسه رهپویان راه تازه با داشتن اساتید نیتیو (Native) به شما در زمینه دستیابی به اهدافتان کمک کند. 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حامیان راه تازه آیریک

09173089575 07191009575