دوره های یوس در شیراز

دوره های یوس در شیراز

دوره های یوس در شیراز

نویسنده خبر: علی بابایی

زبان : فارسی

دسته بندی :

آیا شما هم بدنبال تحصیل رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیراپزشکی هستید؟ ایا شما نیز از قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های داخل کشور تحصیل رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیراپزشکی بازمانده اید؟ آیا تحصیل خارج از کشور را انتخاب کرده اید؟ آیا بدنبال انتخاب یک مقصد مناسب برای تحصیل هستید؟ آیا در مورد مزایای تحصیل در ترکیه اطلاع دارید؟ آیا می دانید برای قبولی در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیراپزشکی در ترکیه نیاز به قبولی در آزمون یوس دارید؟ آیا می دانستید با صرف هزینه های بسیار مناسب می توانید دوره های آماده سازی آزمون یوس را در شیراز بگذرانید؟ پس اگر می خواهید دوره یوس در شیراز را بگذرانید این مقاله را مطالعه کنید.

هر ساله بسیاری از عزیزانی که بدنبال تحصیل رشته های زیرمجموعه علوم پزشکی هستند پشت سد کنکور مانده و از ادامه تحصیل در این رشته های برایشان امکان پذیر نمی باشد. لذا، بدنبال گزینه های تحصیل در خارج از کشور هستند. برای یافتن یک مقصد مناسب یکی از معیارها تحصیل به زبان انگلیسی است. معیار دیگری تحصیل در دانشگاه و کشوری است که استانداردهای بالای آموزشی داشته باشند. بعلاوه اینکه هزینه های تحصیل و زندگی پایینی داشته باشد. ترکیه گزینه ای است که می تواند تمامی این گزینه ها را در اختیار شما قرار دهد. اما ورود به دانشگاه های ترکیه نیز مستلزم با موفقیت پشت سر گذاشتن آزمون ورودی یوس (YOS) می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت وزارت علوم ترکیه مراجعه کنید.

برگزاری دوره یوس در شیراز

اصولا دوره های آماده سازی آزمون یوس در ترکیه برگزار می شده اما بدلیل تقضای بالای شرکت در آزمون یوس هم خود آزمون در ایران برگزار می شود و بیش از یک دهه است که دوره های آماده سازی نیز در شهرهای مختلف ایران برگزار می شود. دوره های یوس در شیراز نیز مانند بسیاری دیگر از شهرهای ایران مانند تهران و اصفهان برگزار می شود. لذا، اگر متقاضی شرکت در دوره یوس در شیراز هستید با موسسه رهپویان راه تازه تماس بگیرید. اما بیاد داشته باشید که باید نکاتی نیز درباره این آزمون بدانید:

نکاتی درباره آزمون یوس ترکیه

این آزمون بصورت غیرمتمرکز توسط هر دانشگاه ترکیه ای بصورت مجزا برگزار می شود. چند اشتباه رایج بین موسساتی که تجربه کافی در زمینه آزمون یوس ندارند یا تعمدا دانشجویان را به اشتباه راهنمایی و مشاوره می کنند اینست که:

نکته بسیار مهم 1 در مورد آزمون یوس ترکیه:

چه شما متقاضی تحصیل به زبان انگلیسی یا ترکی استانبولی باشید می توانید در آزمون یوس شرکت کنید. حال بعضی موسسات به اشتباه به شما می گویند برای شرکت در دوره انگلیسی باید در آزمون SAT شرکت کنید و برای تحصیل به زبان ترکی باید در آزمون یوس شرکت کنید. در صورتیکه شما براحتی در میابید که مثلا دانشگاه آنکارا و دانشگاه استانبول برای پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیراپزشکی چه زبان تحصیل انگلیسی باشد و چه زبان تحصیل ترکی باشد نتیجه آزمون یوس را می پذیرند.

نکته بسیار مهم 2 در مورد آزمون یوس ترکیه:

شرکت در دوره های آماده سازی آزمون یوس بهیچ عنوان اجباری نیست، در واقع مثل کلاس کنکور است. هرچقدر شرکت در کلاس کنکور برای شرکت و قبولی در کنکور سراسری ایران اجباری است، شرکت در دوره های آماده سازی یا کلاس کنکور آزمون یوس نیز اجباری است. پس هیچ لزومی ندارد که در دوره های آماده سازی چه در ایران باشد و چه در ترکیه شرکت کنید. هرجند که توصیه می شود برای در اخیار داشتن مفاد آزمون، منابع آزمون، سوالات دوره های گذشته و آماده سازی برای آزمون با موسسات یا اساتید مجرب مشاوره شوید و در دوره های آماده سازی شرکت کنید.

نکته بسیار مهم 3 در مورد آزمون یوس ترکیه:

گذراندن دوره های آماده سازی در ترکیه هیچ مزیتی نسبت به شرکت در دوره های در ایران ندارند. این ادعا که گذارندن دوره های کالج در ترکیه به شما کمک می کند که قطعا و تضمینی در آزمون قبول شوید می تواند تا این حد شوخی باشد که کسی به شما بگوید شرکت در کلاس های کنکور ایران در تهران بجای شیراز یا اصفهان می تواند تضمین قبولی شما در کنکور سراسری باشد. تنها تلاش و پشتکار شماست که می تواند تضمین موفقیت شما باشد.

نکته بسیار مهم 4 در مورد آزمون یوس ترکیه:

براساس تجربه گذراندن دوره ها آماده سازی در ترکیه جدای از تحمیل هزینه های هنگفت تحصیل و زندگی در ترکیه می تواند اثرات منفی برروی متقاضیان داشته باشد. زیرا، زمانیکه شما در ترکیه دوره ها را می گذرانید و خانواده شما را همراهی نمی کنند شما می بایستی وظائف مهیا کردن وعده های غذایی، انجام امور روزمره زندگی مثل نطافت محل زندگی و شستن لباس ها و … خود بتنهایی بعهده بگیرید که می تواند وقت زیادی از شما بگیرد. همچنین دوری از خانواده، باعث دلتنگی و افسردگی می شود. پس، گذراندن دوره های در ایران بسیار می تواند هم در زمان و هم در هزینه ها صرفه جویی کند.

نکته بسیار مهم 5 در مورد آزمون یوس ترکیه:

خبر خوب اینست که هر ساله تعدادی از دانشگاه های ترکیه آزمون یوس خود را در شهرهای تهران، تبریز و ارومیه برگزار می کنند. بصورتیکه متقاضیان نیاز نیست که حتما برای شرکت در آزمون به ترکیه سفر کنند. این قضیه باعٍث صرفه جویی در هزینه ها و همچنین امکان شرکت در آزمون توسط مشمولین پسر نظام وظیفه عمومی را فراهم می آورد.

برگزاری دوره های آماده سازی آزمون یوس در شیراز

موسسه رهپویان راه تازه در شیراز این افتخار را دارد که به اطلاع برساند با استفاده از کادری خبره و باتجربه چندین ساله برگزاری دوره های آماده سازی آزمون یوس می تواند شما را برای آماده سازی در آزمون یوس، ثبت نام آزمون، برگزاری تورهای شرکت در آزمون، برنامه ریزی تحصیلی آزمون یوس، برگزاری آزمون های آزمایشی آزمون یوس، انتخاب رشته دانشگاه های ترکیه، اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی ترکیه شما را یاری کند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حامیان راه تازه آیریک

09173089575 07191009575