دوره های فنی حرفه ای کانادا

دوره های فنی حرفه ای کانادا

دوره های فنی حرفه ای کانادا

نویسنده خبر: علی بابایی

زبان : فارسی

دسته بندی : ,

در این مقاله درباره دوره های فنی حرفه ای کانادا توضیح داده شده است: 

معرفی دوره های فنی حرفه ای در کانادا

تحصیلات بعد از دوران مدرسه در بسیاری از کشورهای پیشرفته فقط منحصر به دانشگاه نمی شود. از آنجاییکه دوره های آموزشی کاربردی و عملی کوتاه مدت زمینه توسعه نیروهای کاری در مراتب پایین کاری در کشورهای پیشرفته بوده است، تحصیل رشته های به اصطلاح فنی حرفه ای در کالج ها می تواند مورد توجه مخاطبانی قرار بگیرد که بدنبال این هستند که هرچه زودتر جذب بازار کار شوند و با صرف هزینه و زمان کمتر شغل مناسبی پیدا کرده و سریعتر به درآمدزایی برسند.

اما درباره این دوره ها شاید سوالات مهمی مطرح باشد از جمله اینکه چه دوره هایی وجود دارد؟ در کدام کشورها می توان این دوره ها را شرکت کرد؟ هزینه این دوره ها چقدر است؟ بعد از فارغ التحصیلی چگونه می توان جذب بازار کار شد؟

دوره های فنی حرفه ای خارج در کانادا

موسسه رهپویان راه تازه می تواند شما را در نیل به هدفتان جهت مهاجرت به کشور مدنظرتان از طریق یادگیری یک حرفه مناسب در زمانی کوتاه یاری رساند. این دوره ها بیشتر در کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند برگزار می شود و طول دوره آنها باید حداقل یک سال باشد تا شما بتوانید برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام کنید. طول دوره ها می تواند تا سه سال باشد. همچنین توجه داشته باشید که دوره ها در زمینه تخصصی بیش از 500 رشته می باشند.

مدارک اعطایی دوره های فنی حرفه ای کانادا

دوره ها بسیار کاربردی و عملی براساس نیاز بازار کار بوده و شما را می تواند متناسب با اقتضای بازار کار آماده کند. مدارک صادره در پایان این دوره عموما مدرک پایان دوره یا Certificate برای دوره های یک ساله، مدرک دیپلم یا Diploma برای دوره های دوساله و مدرک Advanced Diploma برای دوره های سه ساله می باشد. داشتن مدرک زبان انگلیسی متناسب با دوره از پیش نیازهای بسیار عمومی این دوره ها می باشد که بیشتر در حد آیلتس 6.0 یا 6.5 می باشد. همچنین همزمان با تحصیل در این دوره ها دانشجویان اجازه کار 20 ساعت در هفته را دارند. بعد از اتمام دوره های فنی حرفه ای بسته به کشور، فارغ التحصیلان اجازه کاریابی دارند که جزو مزایای اصلی این دوره ها می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره در این زمینه با کارشناسان موسسه رهپویان راه تازه واقع در شیراز تماس حاصل نمایید. همچنین اگر شما هم میخواهید دوره های زبان خارجی را خارج از ایران در موسسات آموزشی برتر و زیر نظر اساتید زبده بگذرانید، می توانید برای آشنایی با دوره های زبان خارج از کشور به این صفحه مراجعه کنید. در ضمن، موسسه رهپویان راه تازه افتخار دارد به اطلاع برساند که دوره های آماده سازی آزمون آیلتس یا تافل را در شهر شیراز با حضور اساتید مجرب برگزار می نماید. پس اگر متقاضی شرکت در دوره های آماده سازی آیلتس یا تافل هستید میتوانید با موسسه رهپویان راه تازه تماس بگیرید.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حامیان راه تازه آیریک

09173089575 07191009575